Web Services (6.x-1.02) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: content
th: เนื้อหา

en: Wrong username or password.
th: ชื่อผู้ใช้งาน หรือ รหัสผ่านไม่ถูกต้อง

en: Import
th: นำเข้า

en: Save
th: บันทึก

en: Please wait...
th: กรุณารอ...

en: Service
th: บริการ

en: @type: updated %title.
th: @type: ปรับปรุง %title.
