Web Services (6.x-1.02) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: content
uk: матеріал

en: Wrong username or password.
uk: Неправильне ім'я користувача чи пароль.

en: view
uk: переглянути

en: Import
uk: Імпортувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Security
uk: Безпека

en: Please wait...
uk: Зачекайте, будь ласка...

en: User ID.
uk: ID користувача

en: Service
uk: Служба

en: @type: updated %title.
uk: @type: %title оновлено.

en: No services have been enabled.
uk: Жодної служби не увімкнено.

en: Access denied.
uk: Немає доступу.

en: unnamed
uk: безіменний

en: Save a node object into the database.
uk: Зберегти об'єкт матеріалу в базу даних.

en: Search returned no results.
uk: Пошук не дав результатів

en: The name of the module.
uk: Ім'я модуля

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Authentication method
uk: Метод автентифікації

en: Invalid user ID.
uk: Неправильний ідентифікатор користувача

en: Web Services
uk: Веб Сервіси

en: Save user details.
uk: Зберегти деталі користувача.
