WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Text field
bs: Tekst polje

en: Store a number in the database as an integer.
bs: Sačuvaj broj u bazi podataka kao integer.

en: unformatted
bs: neformatiran

en: @label (!name) - Allowed values
bs: @label (!name) - Dozvoljene vrijednosti

en: %name: illegal value.
bs: %name: neispravna vrijednost.

en: %name: the value may be no smaller than %min.
bs: %name: vrijednost ne može biti manja od %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
bs: %name: vrijednost ne može biti veća od %max.
