WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Other
ca: Altres

en: Text field
ca: Camp de text

en: Store a number in the database as an integer.
ca: Emmagatzema un número a la base de dades com a enter.

en: unformatted
ca: sense format

en: @label (!name) - Allowed values
ca: @label (!name) - Valors permesos

en: %name: illegal value.
ca: %name: valor il·legal.

en: %name: the value may be no smaller than %min.
ca: %name: el valor no pot ser més petit que %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
ca: %name: el valor no pot ser més gran que %max.
