WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Other
cs: Jiné

en: Text field
cs: Textové pole

en: Store a number in the database as an integer.
cs: Ukládat číslo do databáze jako INTEGER.

en: unformatted
cs: neformátováno

en: @label (!name) - Allowed values
cs: @label (!name) - povolené hodnoty

en: %name: illegal value.
cs: %name: neplatná volba.

en: %name: the value may be no smaller than %min.
cs: %name: hodnota nesmí být menší než %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
cs: %name: hodnota nesmí být větší než %max.
