WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Url
da: URL

en: Other
da: Anden

en: Text field
da: Tekstfelt

en: Store a number in the database as an integer.
da: Gem et tal i databasen som et heltal.

en: unformatted
da: Uformatteret

en: @label (!name) - Allowed values
da: @label (!name) - Tilladte værdier

en: %name: illegal value.
da: %name: ugyldig værdi.

en: %name: the value may be no smaller than %min.
da: %name: værdien må ikke være mindre end %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
da: %name: værdien må ikke være større end %max.

en: ERROR: Url is not valid
da: FEJL: URL er ikke gyldig

en: Url is not valid in %field.
da: URL er ikke gyldig i %field.

en: Error: Directory %file not created!
da: Fejl: Mappen %file ikke oprettet!

en: OK: Directory %file created!
da: OK: Mappen %file oprettet!

en: URL field
da: URL-felt

en: The site URL field.
da: Site URL-felt
