WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Other
el: Άλλο

en: Text field
el: Πεδίο κειμένου

en: %name: illegal value.
el: %name: μη έγκυρη τιμή.

en: %name: the value may be no smaller than %min.
el: %name: η τιμή δεν μπορεί να είναι μικρότερη από %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
el: %name: η τιμή δεν μπορεί να είναι μεγαλύτερη από %max.
