WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Url
es: URL

en: Other
es: Otros

en: Text field
es: Campo de texto

en: Store a number in the database as an integer.
es: Almacena un número en la base de datos como número entero.

en: unformatted
es: sin formato

en: @label (!name) - Allowed values
es: @label (!name) - Valores permitidos

en: %name: illegal value.
es: %name: valor ilegal.

en: %name: the value may be no smaller than %min.
es: %name: el valor no puede ser menor que %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
es: %name: el valor no puede ser mayor que %max.

en: URL field
es: Campo de URL
