WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Other
et: Muu

en: Text field
et: Tekstiväli

en: unformatted
et: vormindamata

en: %name: illegal value.
et: %name: lubamatu väärtus.

en: %name: the value may be no smaller than %min.
et: %name: väärtus ei tohi olla väiksem kui %min.
