WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Url
fi: Osoite

en: Other
fi: Muu

en: Text field
fi: Tekstikenttä

en: @label (!name) - Allowed values
fi: @label (!name) - Sallitut arvot

en: %name: illegal value.
fi: %: kielletty arvo.
