WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Url
he: כתובת url

en: Other
he: אחר

en: Text field
he: שדה טקסט

en: Store a number in the database as an integer.
he: אחסן מספר במסד הנתונים כמספר שלם.

en: unformatted
he: לא מעוצב

en: @label (!name) - Allowed values
he: @label (!name) - ערכים מותרים

en: %name: illegal value.
he: %name: ערך בלתי חוקי.

en: %name: the value may be no smaller than %min.
he: %name: על הערך להיות לא קטן מ-%min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
he: %שם: הערך לא יכול להיות גדול מ-%max.
