WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Url
hu: Webcím

en: Other
hu: Egyéb

en: Text field
hu: Szövegmező

en: Store a number in the database as an integer.
hu: Egészként tárol számot az adatbázisban.

en: unformatted
hu: formázatlan

en: @label (!name) - Allowed values
hu: @label (!name) - engedélyezett értékek

en: %name: illegal value.
hu: %name: érvénytelen érték.

en: %name: the value may be no smaller than %min.
hu: %name: az érték nem lehet kisebb ennél: %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
hu: %name: az érték nem lehet nagyobb ennél: %max.
