WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Url
ja: URL

en: Other
ja: その他

en: Text field
ja: テキストフィールド

en: @label (!name) - Allowed values
ja: @label (!name) - 許可された値

en: %name: illegal value.
ja: '%name' は不正な値です。

en: %name: the value may be no smaller than %min.
ja: %name: この値は %min 以上でなくてはなりません。

en: %name: the value may be no larger than %max.
ja: %name: この値は %max 以内でなければなりません。
