WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Text field
km: អត្ថបទ​វាល

en: %name: illegal value.
km: %name ៖ តម្លៃ​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។

en: %name: the value may be no smaller than %min.
km: %name ៖ តម្លៃ​ប្រហែល​ជា​មិន​អាច​តូច​ជាង​ %min បាន​ទេ​ ។

en: %name: the value may be no larger than %max.
km: %name ៖ តម្លៃ​ប្រហែល​ជា​មិន​អាច​ធំជាង​ %max បាន​ទេ​ ។
