WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Berichttekst

en: Url
nl: URL

en: Other
nl: Andere

en: Text field
nl: Tekstveld

en: Store a number in the database as an integer.
nl: Sla een waarde in de database op als integer.

en: unformatted
nl: ongeformatteerd

en: @label (!name) - Allowed values
nl: @label (!name) - Toegestane waardes

en: %name: illegal value.
nl: %name: niet toegestane waarde.

en: %name: the value may be no smaller than %min.
nl: %name: de waarde mag niet kleiner zijn dan %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
nl: %name: de waarde mag niet groter zijn dan %max.
