WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Url
sv: URL

en: Other
sv: Övriga

en: Text field
sv: Textfält

en: Store a number in the database as an integer.
sv: Lagra ett tal i databasen som ett heltal.

en: unformatted
sv: oformaterad

en: @label (!name) - Allowed values
sv: @label (!name) - Tillåtna värden

en: %name: illegal value.
sv: %name: otillåtet värde.

en: %name: the value may be no smaller than %min.
sv: %name: värdet får inte vara mindre än %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
sv: %name: värdet får inte vara större än %max.
