WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Other
te: ఇతర

en: @label (!name) - Allowed values
te: @label (!name) - అనుమతించే విలువలు

en: %name: illegal value.
te: %name: చెల్లని విలువ.
