WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Текст

en: Other
uk: Інше

en: Text field
uk: Текстове поле

en: Store a number in the database as an integer.
uk: Зберегти як ціле число в базі даних.

en: unformatted
uk: неформатоване

en: @label (!name) - Allowed values
uk: @label (!name) - Дозволені значення

en: %name: illegal value.
uk: %name: значення некоректне.

en: Image Width
uk: Ширина зображення

en: %name: the value may be no smaller than %min.
uk: %name: значення повинно бути не меншим чим %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
uk: %name: значення повинно бути не більшим чим %max.

en: General configuration
uk: Загальні налаштування

en: Image Width in px
uk: Ширина зображення в пікселях

en: ERROR: Url is not valid
uk: Помилка: адреса не дійсна

en: ERROR: Image writing of %url was failed!
uk: ПОМИЛКА: Була помилка запису зображення з %url!

en: Error: Directory %file not created!
uk: Помилка: Каталог %file не створений!

en: OK: Directory %file created!
uk: OK: Каталог %file створений!
