WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Other
af: Ander

en: debug
af: ontfout
