WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Url
ar: المسار

en: Configuration
ar: الضبط

en: Other
ar: آخر

en: debug
ar: تنقيح
