WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Url
bn: ইউআরএল

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
