WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Configuration
cs: Konfigurace

en: Other
cs: Jiné

en: debug
cs: ladění
