WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Other
cy: Arall

en: debug
cy: dadfygio
