WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Url
eo: URL

en: Other
eo: Alia

en: debug
eo: sencimigo
