WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naslov

en: Body
hr: Sadržaj

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Configuration
hr: Konfiguracija

en: Other
hr: Ostalo
