WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Url
hu: Webcím

en: Configuration
hu: Beállítások

en: Other
hu: Egyéb

en: Imagecache Preset
hu: <em>ImageCache</em> beállítás

en: debug
hu: hibakeresés
