WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: debug
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆ
