WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Url
pl: URL

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Other
pl: Inne

en: debug
pl: komunikat pomocny w znajdowaniu błędów
