WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Nadpis

en: Body
sk: Text

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Other
sk: Ostatné

en: Imagecache Preset
sk: Imagecache predvoľba

en: debug
sk: ladenie
