WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Other
tr: Diğer

en: debug
tr: hata ayıklama
