WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Other
vi: Khác

en: debug
vi: gỡ lỗi
