WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Other
ast: Otru
