WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Configuration
et: Haldus

en: Other
et: Muu

en: debug
et: silumine
