WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: Url
is: Leinki

en: Other
is: Annað

en: debug
is: kemba
