WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: User ID
it: ID utente

en: Configuration
it: Configurazione

en: Other
it: Altro
