WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Other
kk: Басқа

en: debug
kk: түзету
