WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Other
ku: هیتر

en: debug
ku: هەڵدۆزین
