WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Other
lt: Kiti

en: debug
lt: derinimas
