WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Virsraksts

en: Body
lv: Saturs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Other
lv: Cits

en: debug
lv: atkļūdošana
