WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Url
mn: Хаяг

en: Configuration
mn: Тохиргоо
