WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conţinut

en: User ID
ro: ID Utilizator

en: Configuration
ro: Configurare

en: Other
ro: Altele

en: debug
ro: depanare
