WebSite ScreenShot (6.x-3.0-beta3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Url
sq: Adresa Url

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Other
sq: Tjetër
