Wedding Bells (6.x-1.3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Footer
de: Fußzeile

en: Content Top
de: Inhaltsanfang

en: Right Sidebar
de: Seitenleiste rechts
