Wedding Bells (6.x-1.3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Content Top
oc: Naut del contengut

en: Right Sidebar
oc: Barra laterala de dreita
