Wedding Bells (6.x-1.3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Footer
pt: Rodapé

en: Content Top
pt: Acima no conteúdo

en: Right Sidebar
pt: Barra lateral direita
