Wedding Bells (6.x-1.3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Content
es: Contenido

en: Footer
es: Pie de página

en: Content Top
es: Contenido Superior

en: Right Sidebar
es: Barra lateral derecha
