Weekly Archive by Node Type (6.x-2.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Node type settings
cs: Nastavení typu obsahu

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Week
cs: Týden

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory
