Weekly Archive by Node Type (6.x-2.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Node type settings
da: Indstillinger for indholdstype

en: administer week
da: administrér uge

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Week
da: Uge

en: Link text
da: Linktekst

en: more...
da: mere...

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre
