Weekly Archive by Node Type (6.x-2.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Node type settings
et: Sisu tüübi seaded

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Week
et: Nädal

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid
