Weekly Archive by Node Type (6.x-2.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Node type settings
fr: Paramétrages des types de nœud

en: Global settings
fr: Paramètres globaux

en: Week
fr: Semaine

en: Link text
fr: Texte du lien

en: more...
fr: plus...

en: Replacement patterns
fr: Motifs de remplacement

en: Day name (Sunday, Monday...Saturday) of the first day of the week
fr: Nom du jour (Dimanche, Lundi...Samedi) du premier jour de la semaine

en: Day name (Sunday, Monday...Saturday) of the last day of the week
fr: Nom du jour (Dimanche, Lundi...Samedi) du dernier jour de la semaine
